Mácháček 2019

1.turnus 19.7. -27.7. 2019 OBSAZEN

nástup: pátek 19.července
Prostřední Lánov – 10:00 – 10:15 Autobusové nádraží (8) 
Vrchlabí – 10:00 – 10:45 Kulturní dům Střelnice (55)
Jilemnice – 11:15 – 11:30 Autobusové nádraží (7)
Úlibice – 12:15 Aut.zastávka u Pošty (3 HK)
Staré Splavy – odpoledne – Holiday camp (2)
(s nastupujícími mimo Vrchlabí budeme včas jednotlivě komunikovat)

VEDOUCÍ 1.turnus

DĚTI 1.turnus (71/6)
Adéla 
Skr., Alex Kar., Amálie Ple., Andrea Šul., Aneta Fle., Anežka Ryd., Anna Kyn., Barbora Fra., Barbora Maz., Daniel Pav., Daniela Hál., Daniela Maz., Denis Maj., Diana Bor., Elen Zít., Ella Jeb., Ellen Erl., Eliška Žiž., Emma Řez., Emma Str., Filip Dvo., Gabriela Kop., Hana Fiš., Iva Kar., Jan Dos., Jan Mak., Jan Švi., Jindřich Mak., Jiří Exn., Jiří Jak., Jonáš Mew., Kamila Hůl., Karolína Bed., Kateřina Vot., Kateřina Fal., Kateřina Skr., Kateřina Žiž., Klaudie Hla., Kristýna Luk., Linda Chal., Lucie Fal., Lukáš Švi., Mariana Lej., Markéta Čer., Markéta Maš., Martin Vrá., Matilda Bul., Melánie Sou., Michaela Čer., Michal Vrb., Natálie Bar., Natálie Hál., Natálie Nov06., Nela Meč., Nela Žíd., Nikol Fle., Nikol Jeb., Nikola Kyn., Nikola Mik., Rozálie Vot., Simona Hac., Simona Kla., Simona Nes., Sophie Hor., Stela Kůž., Štěpán Kob., Tereza Bed., Tereza Han., Thea Wal., Tomáš Hny., Valentýna Kou., Vanesa Hor., Vendula Exn., Viktorie Bul., Viktoria Pav., Vlastimil Jak., Zuzana Maz.

2.turnus 27.7. – 4.8. 2019 OBSAZEN

nástup: sobota 27.července
Vrchlabí – KD Střelnice
(čas a další místa zde upřesníme 
podle potřeb táborníků po uzávěrce přihlášek )

VEDOUCÍ 2.turnus

DĚTI 2.turnus (68/5)
Adam Koř., Adam Urb., Adéla Hal., Adéla Hro., Adéla Pot., Adriana Pol., Alexander Mar., Amálie Čes., Anna Kub., Anna Vál., David Mrů., Dominik Pol., Elen Fel., Ema Čech., Ema Jon., Eva Jar., Evelína Brů., František Kaf., Gabriela Pol., Hugo Str., Jakub Urb., Jan Jar., Jan Kal., Jan Str., Jan Švi., Julie Več., Karel Hro., Klaudie Kal., Klára Něm., Klára Nov., Klára Opa., Lucie Hoch., Lucie Nov., Lucie Říh., Lukáš Švi., Marek Vys., Markéta Vot., Martin Dos.,Martin Vrá., Martina Hák., Martina Urb., Michaela Ari., Monika Opa., Natálie Hal., Natálie Nov05., Natálie Roz., Oliver Kal., Oliver Vys., Ondřej Mach., Ondřej Pos., Petr Str., Radek Dos., Renata Kub., Robin Pol., Sabina Rys., Samuel Kul., Sámuel Jin., Sofie Kal., Sylvie Pot., Šimon Mrů., Štěpán Hru., Tamara Žil., Tatiana Tob., Tereza Kos., Tereza Krá., Tereza Str., Tomáš Kaf., Tomáš Saj., Viktorie Več., Viola Moh., Vít Hor., Vít Moh., Vlastimil Pol.

 LETÁČEK MÁCHÁČEK
ke stažení ZDE

FOTOALBUM 2018

Ubytování:

Bydlíme ve 4lůžkových chatičkách.
Děti si samy určí s kým chtějí být v chatičce.
Pokud se chtějí během tábora přestěhovat k novým kamarádům, je to možné.
Dívky a chlapci jsou zpravidla zvlášť, pouze pokud si rodiče přejí společné ubytování sourozenců, řešíme to individuálně.


Základní denní táborový program:

7:30 porada vedoucích se snídaní
8:00 probouzení dětí / snídaně
9:00 – 12:00 (3h.) dopolední program
12:00 oběd
12:00 – 14:00 odpolední klid + kino
14:00 – 18:00 (4h.) odpolední program
18:00 večeře
18:00 – 20:30 osobní volno v táboře s programem pro dobrovolníky
20:30 – 21:30 večerka podle věku

Batůžek na přivítanou:

I letos máme pro každého táborníka připravený vybavený batůžek:

  • hezký 10l batůžek na výlety
  • lahvičku na pití
  • box na svačinu
  • táborový odznak
  • multifunkční šátek
  • malou svítilnu
  • pláštěnku

Doklady nutné při odjezdu:

  • Lékařem potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti dítěte ke stažení ZDE
  • Průkazka pojištěnce (stačí kopie)
  • Zdravotní a očkovací průkaz (stačí kopie)

Při odjezdu budete podepisovat:

  • prohlášení o bezinfekčnosti
  • povolení zveřejnění fotografií z tábora
  • povolení k přepravě soukr. vozidlem (např.k lékaři)

Co s sebou:

klikněte na seznam :