Covid 19

Mácháčky začínají za 2 týdny a vláda mění nařízení každou chvíli. Budeme postupovat podle těch, která budou platit těsně před táborem. Je klidně možné, že na každém turnusu budou jiná, nebo se během turnusu změní.
7.6. Momentálně to vypadá, že bude stačit čestné prohlášení.
9.6. Momentálně to vypadá, že bude potřeba test před táborem a po 7 dnech na táboře.
10.6. Momentálně to vypadá, že bude potřeba pouze test před táborem.
Jednáme s firmou, která by měla přijet do Vrchlabí v den nástupu na každý turnus a testy provést všem účastníkům těsně před odjezdem.


1.4.2021 Covidová předmluva aneb Mácháčky budou

Pokud v době tábora budou nějaká nařízená omezení, přizpůsobíme se a program upravíme. 

Možné scénáře, které mě napadají:
1. Pokud zůstanou tábory bez omezení - super, zajistíme dostatek desinfekce, zvýšíme nároky na hygienu jako v roce 2020 a užijeme si to. :-)
2. Na táborech budou povinné respirátory - nevadí, zajistíme dostatek respirátorů, vymyslíme celotáborovou hru, ve které budou respirátory plusem a užijeme si to. :-)
3. Tábory budou omezeny na malý počet účastníků - nevadí, přidáme další turnus, nebo uděláme souběžné turnusy ve vedlejším kempu a užijeme si to. :-)
4. Pobytové tábory budou zakázány - noo... nevadí, z Mácháčku bude něco jako příměstský tábor a každý den budeme jezdit autobusem za zážitky z Vrchlabí (na Mácháč i jinam) a užijeme si to. :-)
5. Budou zakázány i příměstské tábory a výlety - pojedu na Mácháč sám.   ...ale rozhodně si to neužiju jako s vámi. :-(        

Držme si palce
Váš Švimbi


Mácháček u moře:

V případě zrušení tábora nařízením vlády ČR, nebo HR vrátíme celou zaplacenou částku.

Budou-li nutná očkování, testování, nebo jiná opatření související s Covidem, pokusíme se je zajistit  pro všechny účastníky hromadně těsně před odjezdem. Náklady na tato opatření však nejsou započítány do rozpočtu tábora a hradí si je každý sám.