Mácháček tradiční do 13 let

PŘIHLÁŠKY

I. turnus 2022
bez stanů
chatky:
 obsazeno

hl. vedoucí Košík  
72 dětí do 13 let
2.7. (so) – 12.7. (út)
prodloužený
v chatce 5240,-
(bez stanů)
II. turnus 2022
stany: 8 míst
chatky: obsazeno
hl. vedoucí Švimbi
112 dětí do 13 let 16.7. (so) – 24.7. (ne)
tradiční
v chatce 4590,- ve stanu 4180,-

CO TÁBORNÍKY ČEKÁ

kompletní fotoalbum

  • Ubytování ve čtyřlůžkových chatkách ve Starých Splavech u Máchova jezera.
  • 5x denně domácí strava (umíme i bezlepkovou dietu) + celodenní pitný režim
  • Celodenní výlet do největšího zábavního centra v ČR – Mirákulum (všechny atrakce zdarma)
  • Ukázka techniky a vodní bitva s místním hasičským sborem
  • Celodenní výlet do IQ parku a lunaparku Babylon v Liberci  (pro Mácháček všechny atrakce zdarma)
  • Hlavní pláž v Doksech
  • Pro dobrovolníky prohlídka jeskyně z pohádky „S čerty nejsou žerty“ + bivak na trampské osadě s noclehem v jeskyni
  • Koupaliště v Bělé pod Bezdězem
  • Karneval s tančícím průvodem po Starých Splavech
  • Pro dobrovolníky 11km noční výstup na Bezděz na východ slunce
  • Karaoke a diskotéka
  • Zpívání u táboráku, opékání buřtů a „maršmelounů“
  • Každý den pohádka po obědě
  • Celotáborová hra o plyšáky
  • Spousta různých soutěží a her …
    (vše si můžete prohlédnout ve fotoalbu z minulých let)

ZÁKLADNÍ DENNÍ PROGRAM:

  • 7:30 porada vedoucích se snídaní
  • 8:00 probouzení dětí / snídaně
  • 9:00 – 13:00 (4h.) dopolední program
  • 13:00 oběd
  • 13:00 – 15:00 odpolední klid + kino
  • 15:00 – 19:00 (4h.) odpolední program
  • 19:00 večeře
  • 19:00 – 21:00 osobní volno s programem pro dobrovolníky
  • 21:00 – 23:00 večerka podle věku

CO VÁS (rodiče) BĚHEM TÁBORA ČEKÁ:

VYBAVENÍ NA TÁBOR:

Zde je ke stažení seznam: Doporučená výbava

POTŘEBNÉ DOKLADY:

COVID

  • počkáme jaká bude situace
  • všechna nařízení dodržíme
  • náklady na opatření uhradíme z táborového rozpočtu

NÁSTUP TÁBORNÍKŮ:

  • VRCHLABÍ  – KD Střelnice  (jiné místo si domluvte emailem) sobota 13:00 – 13:45 příjem táborníků (asistenti a vedoucí na přípravu dobrovolně ve 12:30)

  • VRCHLABÍ 13:45 KD Střelnice 
  • JILEMNICE 14:15 autobusové nádraží
  • NOVÁ PAKA 14:30 ZPA
  • JIČÍN 15:00 autobusové nádraží
  • MLADÁ BOLESLAV 15:30 OC Olympia
  • STARÉ SPLAVY 16:00 Holiday camp 
  • Při nástupu dostanete podepsat tři prohlášení: * prohlášení o bezinfekčnosti a bezpříznakovosti covidu * povolení zveřejnění fotografií z tábora na internetu * povolení k přepravě soukromým vozidlem (např. k lékaři, na hru atp.)
  • Táborník od nás dostane batůžek, svítilnu, táborový náramek a pití na cestu
  • Pak už jen loučení a mávání 🙂
 

VEDOUCÍ 2022

PŘIHLÁŠENÍ TÁBORNÍCI

I.turnus
bez stanů
chatky: OBSAZENO

/ Agáta Chl. (10) / Albert Šul. (9) / Amálka Try. (11) / Andrea Ham. (11) / Anettka Zbo. (7) / Anna Hej. (12) / Anna Jír. (12) / Barča Fra. (10) / Bery Han. (8) / Dan Mor. (14) / David Čme. (8) / Didi Otr. (8) / Ela Han. (11) / Ela Hud. (8) / Eliška Bře. (10) / Emil Šul. (11) / Emma J.Řez. (10) / Gabriela Got. (12) / Honza Švi. (14) / Karolína Šej. (14) / Kateřina Fal. (12) / Kateřina Pac. (12)  / Kateřina Pod. (12) / Kryštof Lan. (12) / Kuba Han. (11) / Kuba Kad. (13) / Kuba Pra. (10) / Kyle Man. (12) / Laura Što. (10) / Lucie Šim. (12) / Lucie Ško. (11) / Marek Try. (8) / Markéta Kud. (11) / Marta Čej. (12) / Matěj Gar. (13) / Matouš Tec. (8) / Matyáš Gre. (7) / Michael Kol. (8) / Miroslav Jan. (13) / Míša Hav. (14) / Natálie Bar. (13) / Natálie Maš. (8) / Natálie Mič. (12) / Natálie Rej. (10) / Nikol Fle. (9) / Patrik Háj. (7) / Pavel Han. (8) / Petr Rok. (13) / Petr Set. (11) / Sámuel Jin. (11) / Sára Smu. (14) / Simona Pik. (12) / Sofie Kol. (11) / Šárka Stř. (12) / Šimon Otr. (11) / Štěpán Vac. (12) / Tereza Klí. (10) / Tereza Pra. (11) / Tobiáš Gre. (10) / Tomáš Kre. (8) / Tomáš Rej. (9) / Valérie Zdv. (10) / Vendula Krá. (11) / Vendy Hav. (12) / Veronika Rok. (13) / Viktorie Bujárková (11) / Vlastik Jak. (12) / Zdeněk Tec. (9) / Zuzana Tom. (12) /
asistenti: / Adam Koř. (15) / Anička Roz. (17) / Lukáš Saj. (16) / Nela Meč. (15) / Petr Mach. (15) / Šárka Šed. (15) / (70+6a+7v)


II.turnus
stany: 8 volných míst
chatky:
OBSAZENO

Adam Skr. (7) / Agáta Aue. (11) / Amálka Jan. (10) / Anička Aue. (12) /  Anička Hor. (9) / Anička Kub. (10) / Betty Šaf. (7) / Damian Kre. (7) / Damien Kra. (8) / Daniel Pav. (9) / David Čme. (8) / David Kal. (11) / David Rou. (11) / Dita Nov. (13) / Ela Bul. (9) / Elen Zít. (11) / Elisabeth Kla. (11) / Eliška Jin. (12) / Ema Mal. (7) / Emma Luk. (11) / Filip Jel. (8) / František Kaf. (9) / Gabriela Pol. (9) / Honza Švi. (14) / Hynek Erb. (14) / Jakub Woh. (9) / Jakub Hla. (13) / Jan Jem. (6) / Jan Kou. (10) / Jan Kři. (13) / Jan Str. (11)Julie Več. (7) / Klára Jan. (9) / Klára Opa. (12) / Klára Šul. (13) / Klaudie Pol. (10) / Kristýna Fej. (12) / Kristýna Luk. (11) / Kristýna Žal. (7) / Lada Kůž. (12) / Linda Erb. (12) / Lucie Hoch. (12) / Lucie Kal. (13) / Lukáš Hůl. (11)Marek Kal. (10) / Martin Pit. (9) / Martin Šťa. (8) / Matěj Jem. (9) / Matěj Šťo. (8) /  Matilda Bul. (11) / Matyáš Pol. (8) / Michaela Ari. (13) / Michaela Woh. (11) / Mirek Zet. (9) / Monika Koc. (12) / Monika Opa. (10) / Natálie Kos. (10) / Natálie Lán. (11) / Nela And. (13) / Nikol Pet. (10) / Patrik Šte. (13) / Pavlína Pil. (12) / Petr And. (9) / Radek Dos. (13) / Renata Kub. (12) / Sára Kři. (10) / Šimon Lan. (9) / Šimon Plí. (7) / Štěpán Plí. (11) / Tadeáš Ste. (8) / Terezka Luk. (12) / Thea Wal. (12) / Tomáš Kaf. (12) / Tomáš Saj. (12) / Vendula Kou. (12) / Vendula Leh. (11) / Viktoria Pav. (13) / Viktorka Bul. (10) / Viktorka Več. (11) / Vlastimil Pol. (13) / Vojta Jur. (8) / Vojta Kru. (10)Vojta Pol. (6) /
asistentky: / Anička Kyn. (14) / Anička Roz. (17) / Ellen Erl. () / Natka Nov. (16) / Nela Meč. (15) / Nikola Kyn. (14) / Šárka Šed. (14) / Stela Kůž. () / Tereza Hon. (14) /  Zuzka Maz. (14) /  (75+8s+10a+11v)

 
 
Děkujeme, že nám dodáváte chuť a sílu každý rok pokračovat. Těšíme se jako děti. Honza Švimberský a tým vedoucích 

ANKETA PRO TÁBORNÍKY

Na co se těšíš ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...